Wakacje 2020

Moi drodzy oazowicze, wiadomości są jakie są i nie od nas zależy co się dzieje. Trzeba nam w tym roku podjąć większe wyzwanie niż do tej pory, a mianowicie każdy z Was niech zrobi wszystko, aby przez następny rok nie stracić łączności z Panem, który przecież zawsze jest z nami, oraz z Ruchem Światło-Życie.

Obecne obostrzenia stawiają wymagania, których w naszym ośrodku nie jesteśmy w stanie dopełnić. Nie jestem w stanie zapewnić bezpieczeństwa uczestnikom 14 dniowych rekolekcji mając do dyspozycji taką infrastrukturę, personel i w takich okolicznościach.

W tym roku rekolekcji oazowych niestety nie będzie… Trudna to była decyzja, ale nie sam ją podjąłem, ale po konsultacjach i rozmowach.

Jeśli w Waszej okolicy będą organizowane turnusy oazowe np. w diecezji, to proszę nie zastanawiajcie się i skorzystajcie. Wierzę że jeśli ktoś podjął się organizowania w te wakacje oazy, to wie z czym to się wiąże i jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom.

Uczestniczenie w rekolekcjach w innym miejscu i z innymi ludźmi jest trudniejsze ale na pewno pomoże Wam utrzymać i wzmocnić więź z Bogiem i ruchem oazowym.

Niech Pan obdarzy Was pokojem.

o. Paweł – moderator